Indeling enkel / NK Para Tafeltennis 2017


KLASSE 1

Poule A - 9.30 uur - Tafel 1

1. Jean Paul Montanus - US
2. Nico Blok - Otio
3. Roy van der Burg - TTV Zwolle
4. Erryshar Filomena - TTV Alexandria '66
5. Jan Kootstra - D.O.V.
KLASSE 1

Poule B - 9.30 uur - Tafel 2

1. Max van Amerongen - JCV
2. Peter Liu - TTV Alexandria '66
3. Jaap Meiland - TTV Sassem
4. Dustin Eier - TTV De Sprint
5. Arthur Brans - Helmond '57
KLASSE 1

Poule C - 9.30 uur - Tafel 3

1. Ronald Vijverberg - Avanti
2. Bjorn Jaeken - TTV Megacles
3. Devin Wassink - Blauw-wit Almelo
4. Alex Karremans - Taverzo
5. Suzan Klomp - SVE
KLASSE 1

9.30 uur - Tafel 4

1. Gerald van Grunsven - TTV Herpen
2. Sem Roelofs - TTV Hercules
3. Peter Kopetzky - Taverzo
4. Ivo de Ruiter - Doing
5. Addo Koning - TTV Hellevoets Effect
KLASSE 2

9.30 uur - Tafel 15

1. Paul van Oord - GSVA
2. Jasper Hamberg - TTV Assen
3. Melle de Boer - D.O.V.
4. Karin Geuns - TTV Megacles
5. Erwin Brans - Helmond '57
KLASSE 3

Poule A - 9.30 uur - Tafel 17

1. Demi Ronda - TTV Alexandria '66
2. Monique La Brijn - Redeoss
3. Gerard Rutting - GSVA
4. Eric Sedee - TTV Megacles
KLASSE 3

Poule B - 9.30 uur - Tafel 22

1. Ine Korthout - TTV Hooghei
2. Kylian Oelrich - TTV Alexandria '66
3. Jos van den Schoor - TTV Megacles
4. Corine Kos - Doing
KLASSE 3

10.20 uur - Tafel 5

1. Andre de Knegt - Taverzo
2. Joke Schouten - GSVA
3. Erwin van Eck - TTV Never Despair
4. Femke Cobben - TTC Panningen '74
KLASSE 4

Poule A - 9.30 uur - Tafel 10

1. Machiel Kollaard - TTV De Brug
2. Antonio Bovee - I.S.B.V.
3. Henk Kiggen - TTV Megacles
4. Danielle Paes - TTV Megacles
5. Erik de Kruyff - TTV De Brug
KLASSE 4

Poule B - 9.30 uur - Tafel 9

1. Stefan van Bergen - I.S.B.V.
2. Wilco Brunsveld - De Toekomst
3. Femke van de Stadt - ISVA
4. Koenen Mark - TTV Megacles
KLASSE 4

Poule C - 9.30 uur - Tafel 13

1. Aribelle Prins-Damayanti - D.O.V.
2. Melanie Vullings - TTV Megacles
3. Evelien van Dam - ATTC
4. Geert Zeelte - De Toekomst
KLASSE 4

Poule D - 9.30 uur - Tafel 14

1. Bolou Iritié - Kracht en Vriendschap
2. Kees La Brijn - Redeoss
3. Stijn Weghs - TTV Megacles
4. Marie-Louise Theeuwen - I.S.B.V.
KLASSE 4

9.30 uur - Tafel 16

1. Christiaan Sterenborg - WTTC
2. Klaas Haanstra - ISVA
3. Katinka van der Wees - Taverzo
4. Anita van der Voort - N.O.N.
5. Gertjan Bolle - GSVA
KLASSE 5

Poule A - 9.30 uur - Tafel 18

1. Mark Alberti - Hotak '68
2. Wilbert Litjens - I.S.B.V.
3. Olaf Nijs - TTV Megacles
4. Esther Brink - TTV De Brug
5. Gerben Bennink - GSV Rijssen
KLASSE 5

Poule B - 9.30 uur - Tafel 19

1. Thomas Kos - Doing
2. Ankie Muysers - I.S.B.V.
3. Karlijn Tolboom - GSVA
4. Lienke Freriks - De Toekomst
5. Pauline Peeters - TTV Megacles
KLASSE 5

Poule C - 9.30 uur - Tafel 20

1. Kelly Creemers - I.S.B.V.
2. Dave Bol - TTV Venlo
3. Erwin Stegeman - De Toekomst
4. Silvia Bekkema - D.O.V.
5. Monique Bouten (TTV Megacles)
KLASSE 5

Poule A - 9.30 uur - Tafel 6

1. Stephan Scholten (GSV Rijssen)
2. Alma van Gils (GSVA)
3. Anita Mertens (TTV Smash)
4. Marion Steehouwer (TTV De Brug)
5. Mariëlle Boers (TTV Dedemsvaart)
KLASSE 5

Poule B - 9.30 uur - Tafel 7 en 8

1. Adriaan Vermond (Doing)
2. Bas Rongen (Hotak '68)
3. Harry Elsendoorn (GSVA)
4. Ivana Maas (De Batswingers)
5. Silvia Polstra (TTV Zwolle)
6. Herman Jeuring (ISVA)
KLASSE 6

Poule A - 9.30 uur - Tafel 25

1. Thimothy dos Santos (TTV Alexandria '66)
2. Joost Nootenboom (TTV Megacles)
3. Rahim Azdhari (I.S.B.V.)
4. Lucas Kos (Doing)
5. Patrick Pollaert (TTV Megacles)
KLASSE 6

Poule B - 9.30 uur - Tafel 26

1. Ankie der Kinderen (Helmond '57)
2. Sjoerd Koetsier (GSVA)
3. Ad Smolenaars (TTV Megacles)
4. Ine Vaessens (TTV Megacles)
5. Lorenzo Nijhof (TTV De Brug)
KLASSE 6

Poule A - 9.30 uur - Tafel 23

1. Monique Janssen (TTC Asterix)
2. Ivo Brouwer (TTV Alexandria '66)
3. Jeffrey Zwetsloot (Doing)
4. Sabine van der Vlist (GSVA)
KLASSE 6

Poule B - 9.30 uur - Tafel 24

1. Ed de Winter (TTV Alexandria '66)
2. Carlijn Beers (TTV Never Despair)
3. Henriëtte Smids Vincken (GSVA)
4. Mark Sommers (Helmond '57)

Indeling dubbel / NK Para Tafeltennis 2017


KLASSE 1 dubbel

Poule A - 13.15 uur - Tafel 1

1. Jean Paul Montanus (US)
    Max van Amerongen (JCV)
2. Bjorn Jaeken (TTV Megacles)
    Erryshar Filomena (TTV Alexandria '66)
3. Jan Kootstra (DOV)
    Melle de Boer (DOV)
KLASSE 1 dubbel

Poule B - 13.15 uur - Tafel 2 en 3

1. Ronald Vijverberg (Avanti)
    Peter Liu (TTV Alexandria '66)
2. Roy van der Burg (TTV Zwolle)
    Devin Wassink (Blauw-wit Almelo)
3. Peter Kopetzky (Taverzo)
    Alex Karremans (Taverzo)
4. Jasper Hamberg (TTV Assen)
    Paul van Oord (GSVA)
KLASSE 1 dubbel

Poule C - 13.15 uur - Tafel 4 en 5

1. Dustin Eier (TTV De Sprint)
    Jaap Meiland (TTV Sassem)
2. Gerald van Grunsven (TTV Herpen)
    Sem Roelofs (TTV Hercules)
3. Ivo de Ruiter (Doing)
    Addo Koning (TTV Hellevoets Effect)
4. Nico Blok (Otio)
    Andre de Knegt (Taverzo)
KLASSE 3 dubbel

Poule A - 13.15 uur - Tafel 16

1. Demi Ronda (TTV Alexandria '66)
    Kylian Oelrich (Alexandria '66)
2. Gerard Rutting (GSVA)
    Joke Schouten (GSVA)
3. Corine Kos (Doing)
    Silvia Polstra (TTV Zwolle)
KLASSE 3 dubbel

Poule B - 13.15 uur - Tafel 13 en 14

1. Monique La Brijn (Redeoss)
    Erwin van Eck (TTV Never Despair)
2. Jos van den Schoor (TTV Megacles)
    Eric Sedee (TTV Megacles)
3. Ine Korthout (TTV Hooghei)
    Anita van der Voort (N.O.N.)
4. Femke Cobben (TTC Panningen)
    Mariëlle Boers (TTV Dedemsvaart)
KLASSE 4 dubbel

Poule A - 13.15 uur - Tafel 6

1. Erik de Kruyff (TTV De Brug)
    Machiel Kollaard (TTV De Brug)
2. Aribelle Prins-Damayanti (DOV)
    Femke van de Stadt (ISVA)
3. Olaf Nijs (TTV Megacles)
    Stijn Weghs (TTV Megacles)
KLASSE 4 dubbel

Poule B - 13.15 uur - Tafel 7

1. Klaas Haanstra (ISVA)
    Bolou Iritié (Kracht en Vriendschap)
2. Mark Koenen (TTV Megacles)
    Henk Kiggen (TTV Megacles)
3. Stefan van Bergen (I.S.B.V.)
    Kelly Creemers (I.S.B.V.)
KLASSE 4 dubbel

Poule C - 13.15 uur - Tafel 9 en 10

1. Antonio Bovee (I.S.B.V.)
    Marie-Louise Theeuwen (I.S.B.V.)
2. Bas Rongen (Hotak '68)
    Christiaan Sterenborg (WTTC)
3. Adriaan Vermond (Doing)
    Katinka van der Wees (Taverzo)
4. Harry Elsendoorn (GSVA)
    Gertjan Bolle (GSVA)
KLASSE 5 dubbel

Poule A - 13.15 uur - Tafel 22

1. Thomas Kos (Doing)
    Dave Bol (TTV Venlo)
2. Mark Alberti (Hotak '68)
    Ivana Maas (De Batswingers)
3. Ine Vaessens (TTV Megacles)
    Wilbert Litjens (I.S.B.V.)
KLASSE 5 dubbel

Poule B - 13.15 uur - Tafel 23

1. Alma van Gils (GSVA)
    Karlijn Tolboom (GSVA)
2. Esther Brink (TTV De Brug)
    Marion Steehouwer (TTV De Brug)
3. Ivo Brouwer (TTV Alexandria '66)
    Anita Mertens (TTV Smash)
KLASSE 6 dubbel

13.15 uur - Tafel 21

1. Ad Smolenaars (TTV Megacles)
    Patrick Pollaert (TTV Megacles)
2. Ed de Winter (TTV Alexandria '66)
    Thimothy dos Santos (TTV Alexandria '66)
3. Lucas Kos (Doing)
    Jeffrey Zwetsloot (Doing)

NK Para Tafeltennis 2017

Topsportcentrum Rotterdam 
van Zandvlietplein 20
3077 AA Rotterdam
www.topsportcentrum.nl
info@paratafeltennis.nl

Volg ons op:

Powered by Xenodesign